B İ Z E Y A Z I N

Ad Soyad :
Telefon :
E-posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
Gönder
B İ Z E Y A Z I N
Kullanım Şartları Kullanım Şartları Kurumsal Anasayfa
Sosyal Ağda Paylaş

Kullanım Şartları

www.emelec.com.tr web sitemize hoş geldiniz.

 

Bu web sitesine giren yada formları dolduran her kullanıcı, aşağıda ayrıntıları ile yer alan Kullanım Şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

 

1- Bu sitenin ( www.emelec.com.tr) kullanım hakkı EMELEC ELEKTRİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.A.Ş. nindir. Bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki EMELEC ELEKTRİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.A.Ş. tarafından satılmaktadır. Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu siteden elde edilen bilgiler yetkili satıcı edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılmaz veya doğru olarak kabul edilmez.

 

2- EMELEC, bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Bu sitede yeralan tüm markalar, model isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.

 

3- EMELEC web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, EMELEC sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 

4- EMELEC web sitesi'nde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu EMELEC ve/veya temsil ettiği markaların Yetkili Satıcıları temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle EMELEC’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

 

5- EMELEC kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve EMELEC web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme hakkını saklı tutar. EMELEC web sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

 

6- EMELEC web sitesi' nde, yetkili satıcıların temsil ettiği markaların standart ve opsiyonel özellikleri ve yetkili satıcıya tavsiye niteliğindeki ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. EMELEC yetkili satıcıları ile ilgili nihai bilgi temini için yetkili satıcılar ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede EMELEC, web sitesinde yer alan bilgilerin ( aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve bir taahhüt teşkil etmediğini , doğruluğunun teyit edilmesi gerektiğini de ayrıca beyan eder.

 

7- Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının EMELEC sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, EMELEC kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

 

8- EMELEC bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece EMELEC tarafından veya uygun gördüklerine sadece istek ve şikayetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Ayrıca EMELEC bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

 

9- EMELEC bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan EMELEC sorumlu tutulamaz.

 

10- İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar EMELEC’in sorumluluğunda değildir.

 

11- EMELEC web sitesi, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

 

12- Kullanıcılar ile EMELEC arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, EMELEC elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre çözülecektir.

©2021- Emelec Elektrik Mühendislik San. Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları TTR BİLİŞİM