B İ Z E Y A Z I N

Ad Soyad :
Telefon :
E-posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
Gönder
B İ Z E Y A Z I N
Sosyal Ağda Paylaş
Hakkımızda

Hakkımızda

EM ELEKTRIK , 1999 Yılının Nisan ayında ilk temelleri atılan Proje kapsamında her güçte, kV bazında XLPE kablo, gerekli aksesuar ve malzemeleri belirlemek, temini için üretimini, ihracatını, montajını gerçekleştirecek, ara saha testleri ve nihai kabul test uygulamaları sonucu sistemi devreye alabilecek; enerjilendirmek ve yük altında güvenli çalışmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip mühendislik ve hizmet kuruluşudur.

     

   Kendi tasarımımız olan güç kablo sistemleri aksesuar üretimi çalışmalarımız ihracatta başarılı olmuştur. Ürün yelpazemiz incelendiğinde EM Topraklama Kutuları en önde gelen ana ürün olarak görünmektedir. Topraklama kutuları dışında, yüksek gerilim kablo kelepçeleri, yeraltı  bakır ve polyester borular, poliüretan bazlı dolgu malzemeleri, ürün yelpazemizde yer almaktadır.

Bizler için memnuniyet verici olan Orta Doğu Ülkelerine ait projelerde EM Topraklama Kutuları teknik ve ticari yönleri ile kabul gördüğü gibi,  İsviçre ve Almanya’nın güç iletim sahasında tanınmış firmaları tarafından da kabul edilmesi ve ardından  Amerika, Japonya, Afrika ve Avustralya da dahil olmak üzere 88 ülkeye ihracat edilmesidir.

 

 

 2010 YILINDA EMELEC Elektrik Mühendislik firmasının da bünyemize katılmasıyla daha emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

EM ELEKTRIK ve EMELEC,  Istanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesin’de 6000 m² kapalı ve 1400 m²  açık alanıyla  malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini  yürütmektedir.  

 

©2021- Emelec Elektrik Mühendislik San. Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları TTR BİLİŞİM